Atölye Çalışmaları

Değerli Ebru Severler,

Özel ders ve kurs programlarına İzmir ve Foça'da devam etmekteyim.

Ebru atölye çalışmalarını ise beklentiler ve ihtiyaçlar doğrultusunda planlayarak yurtiçi ve yurtdışında belirlenen mekanlarda yürütmekteyim.

UYSAF Çayyolu binasındaki Ebru Atölyesinde çalışmalara öğrencim Değerli Ebru Sanatçısı Selma YAĞANOĞLU devam etmektedir. Ankara'daki ders ve kurs talepleriniz için doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz (0505 6764941).

Özel Dersler: Özel kurslar birebir kurslar olup, her katılımcı kendine ait tekne ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bu kursların zamanları katılımcı ile birlikte karşılıklı belirlenmektedir.  

Özel Gruplar: Çeşitli farklı grupların (yabancılar, çocuklar, meslek grupları, kurumlar v.b) yansıra, özellikle Ebru Sanatının bir terapi etkisi yarattığı engellilere yönelik özel kurslar bu grupların beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda, genellikle grupların kendi belirlediği mekanlarda düzenlenmektedir.

  

Atölye Çalışmaları/Workshoplar: Fuar, festival, toplantı v.b. resmi organizasyonlar ile her türlü sosyal etkinliklerde katılımcıların Ebru sanatını yaparak denediği atölye çalışmaları düzenlenmektedir. Çok beğenilen bu tür organizasyonlar genellikle bir günlük düzenlenmekte ve katılımcıların oldukça yoğun ilgisini çekmektedir.

 Türkçe
 English
Takvim
Site Haritası
Hava Durumu