Ayan Ebru

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret146791

Kurslar/Atölye Çalışmaları

Değerli Ebru Severler,


Grup Kursları: Geleneksel Ebru Sanatı Grup Kurslarını hafta içi ve hafta sonu UYSAF'ın (Uluslararası Saygı Federasyonu) Çayyolu binasındaki Ebru Atölyesinde vermekteyim.

Perşembe günü ise Atatürk Kültür Merkezinde Ankara İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde derslerimiz devam etmektedir


Özel Dersler: Özel kurslar birebir kurslar olup, her katılımcı kendine ait tekne ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bu kursların zamanları katılımcı ile birlikte karşılıklı belirlenmektedir.  Özel dersleri de UYSAF Çayyolu binasındaki Ebru Atölyesinde vermekteyim.

Özel Gruplar: Çeşitli farklı grupların (yabancılar, çocuklar, meslek grupları, kurumlar v.b) yansıra, özellikle Ebru Sanatının bir terapi etkisi yarattığı engellilere yönelik özel kurslar bu grupların beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda, genellikle grupların kendi belirlediği mekanlarda düzenlenmektedir.

  

Atölye Çalışmaları/Workshoplar: Fuar, festival, toplantı v.b. resmi organizasyonlar ile her türlü sosyal faaliyetlerde bir günlük ve katılımcılarında bizzat Ebru sanatını yaparak denediği atölye çalışmaları da düzenlenmekte olup, bu tür organizasyona katılanların oldukça yoğun ilgisini çekmektedir.

 Türkçe
 English

Kurslar

Saat
Site Haritası
Hava Durumu
Takvim